Skip to main content

Санаторне харчування

За даними ВООЗ, самопочуття людини на 60% залежить від її способу життя, а отже й від того, що вона їсть. Якщо в домашніх умовах більшість людей не дуже старанно дбає про свій харчовий раціон, то їдучи на відпочинок до санаторію, вони заздалегідь налаштовують себе на збалансоване дієтичне харчування.
Дієтотерапія відіграє важливу роль у лікуванні - вона підсилює його ефективність. Багато років тому назад, загально відомий Гіппократ сказав: «Наші харчові речовини повинні бути лікувальними засобами, а наші лікувальні засоби повинні бути харчовими речовинами».
Лікувальні дієти – невід`ємна частина лікувального процесу в усіх санаторіях бальнеологічного курорту Трускавець. Це вирішення проблем із зайвою вагою, нормалізація кров’яного тиску, зниження холестерину, перемога над втомою, попередження всіх захворювань.
Санаторій «Арніка» не є виключенням з правила. Тут функціонує затишна і простора їдальня на 80 місць,Харчування санаторій Арніка 3-разове харчування в якій здійснюється за системою попередніх замовлень, відповідно до дієтичних столів.
Дієтичні страви, приготовлені місцевими професійними кухарями, забезпечують організм людини необхідною кількістю білків, жирів, вуглеводів, мікроелементів та вітамінів. Важливе значення має не тільки корисна їжа, яка пропонується в санаторії, але й дотримання режиму її прийому, який підсилює дію терапевтичних процедур та приймання мін. вод.
Якщо відпочиваючим не смакує дієтичне меню, вони можуть харчуватися відповідно до загальних дієт призначених лікарем. Ці дієти відповідають стану здоров`я кожної людини, а їх дотримання контролюється в їдальні санаторію.
Зрештою, що їсти і чого не їсти — особистий вибір кожної людини. Але роблячи його, потрібно пам’ятати: це не просто вибір між смачним чи несмачним. Це шлях до здоров’я — або до хвороби. Адже ми є тим, що ми їмо.

Наші контакти

Трускавець, вул. Біласа 12а, Україна, Львівська обл. 82200

Відділ бронювання

відділ бронювання

адміністратор

бухгалтерія