Skip to main content
Про місто

Курорт Трускавець

Коли наближається сезон відпусток чи появляються якісь інші можливості для відпочинку, люди починають планувати куди їм найкраще поїхати, щоб цікаво і корисно провести час. Одні їдуть на моря, інші в гори, а понад 200 тисяч людей щорічно обирають курорт Трускавець, бо добре знають що тут можна не лише чудово відпочити, але й покращити своє здоров`я.
Місто Трускавець розташоване на віддалі 100 км. від легендарного Львова та 70 км. від кордону з Європейським Союзом. Воно розкинулося серед пологих лісистих схилів у передгір'ї східних Карпат, на висоті 350 м над рівнем моря. З 1827 року відоме, як бальнеологічний курорт.
Бог обдарував трускавецьку землю цілющими природними ресурсами, наявність яких зумовила появу курорту. До цих ресурсів належать:

  • Мінеральні води. На території курорту нараховують 14 природних джерел: «Марія», «Софія», «Юзя», Бронеслава» та ін. Найбільшою популярністю користується вода «Нафтуся» - магнієво – кальцієва, гідрокарбонатна, слабомініралізірована, із високим вмістом органічних речовин нафтового походження. Має легкий запах нафти і специфічний присмак. Сприяє ліквідації запальних процесів в органах і тканинах, стимулює виведення дрібних каменів і піску із нирок, жовчного міхура, сечо - і жовчовивідних шляхів.
  • Копалини озокериту (гірського воску). Його широко застосовують для лікування запальних і дистрофічних захворювань опорно-рухового апарату (артрит, артроз, остеохондроз, міозит, наслідки травм) і нервової системи (неврит, радикуліт).
  • Сіль «Барбара». Її застосовують при промиваннях кишечника, дуоденальних зондуваннях, і як проносний засіб. Природні і лікувальні властивості солі «Барбара» істотно впливають на захисні сили організму, підвищують імунітет.

На основі унікальних природних ресурсів Трускавця, визначились основні лікувальні напрями курорту:

  • Урологія.
  • Гастроентерологія.
  • Захворювання обміну речовин.

Офіційною датою заснування курорту Трускавець вважається 1827 рік. Саме тоді тут було збудоване приміщення для перших 8 ванн і почали проводитися ґрунтовні наукові дослідження про користь від лікування місцевими мінеральними водами.
У 1913 році за значні успіхи в розвитку лікувальної бази, курорт було нагороджено Великою золотою медаллю.
В 1950 році, Трускавець отримав статус міста, а в 1952 році - всесоюзного курорту. З того часу почалася розбудова міста та спорудження багатоповерхових санаторіїв.
Після проголошення незалежності України, почалися масштабні оновлення існуючих та відкриття нових відпочинковихТрускавець закладів, удосконалення інфраструктури міста. Особливої уваги заслуговує побудований в цей період санаторій «Арніка», який є філією ПАТ «Львівгаз». Він, завдяки своєму архітектурному стилю, став помітною окрасою міста.
Результатом високих досягнень курорту стало його прийняття до Міжнародної федерації термальних і кліматичних курортів.

Наші контакти

Трускавець, вул. Біласа 12а, Україна, Львівська обл. 82200

Відділ бронювання

відділ бронювання

адміністратор

бухгалтерія