Українська (UK)Русский (RU)PolishPL

Санаторій Арніка запрошує! 

Запрошуємо на оздоровлення в санаторій «Арніка» м. Трускавець. Тут ви зможете не тільки духовновно відпочити від довготривалого важкого деприсивного карантину, а й оздоровитися чистим повітрям і чудотворною лікувальною водою «Нафтуся», яка окрім лікувальних властивостей для захворювання печінки, нирок, кишківника, залоз внутрішньої секреції має імуностимулюючу і протизапальну дію.

Турбуючись про безпеку своїх гостей cанаторій Арніка впроваджує спеціальні заходи згідно дотримання всіх санітарних вимог МОЗ.

Про Трускавець

ТрускавецьКоли наближається сезон відпусток чи появляються якісь інші можливості для відпочинку, люди починають планувати куди їм найкраще поїхати, щоб цікаво і корисно провести час. Одні їдуть на моря, другі в гори, а понад 200 тисяч людей щорічно обирають курорт Трускавець, бо добре знають, що тут можна не лише чудово відпочити, але й покращити своє здоров`я.
Місто Трускавець розташоване на віддалі 100 км. від легендарного Львова та 70 км. від кордону з Європейським Союзом. Воно розкинулося серед пологих лісистих схилів у передгір'ї східних Карпат, на висоті 350 м над рівнем моря. З 1827 року відоме, як бальнеологічний курорт.
Бог обдарував трускавецьку землю цілющими природними ресурсами, наявність яких зумовила появу курорту. До цих ресурсів належать:Трускавець
1. Мінеральні води. На території курорту нараховують 14 природних джерел: «Марія», «Софія», «Юзя», Бронеслава» та ін. Найбільшою популярністю користується вода «Нафтуся» - магнієво – кальцієва, гідрокарбонатна, слабомініралізірована, із високим вмістом органічних речовин нафтового походження. Має легкий запах нафти і специфічний присмак. Сприяє ліквідації запальних процесів в органах і тканинах, стимулює виведення дрібних каменів і піску із нирок, жовчного міхура, сечо - і жовчовивідних шляхів.
2. Копалини озокериту (гірського воску). Його широко застосовують для лікування запальних і дистрофічних захворювань опорно-рухового апарату (артрит, артроз, остеохондроз, міозит, наслідки травм) і нервової системи (неврит, радикуліт).
3. Сіль «Барбара». Її застосовують при промиваннях кишечника, дуоденальних зондуваннях, і як проносний засіб. Природні і лікувальні властивості солі «Барбара» істотно впливають на захисні сили організму, підвищують імунітет.
На основі унікальних природних ресурсів Трускавця, визначились основні лікувальні напрями курорту:
- Урологія.
- Гастроентерологія.
- Захворювання обміну речовин.
ТрускавецьОфіційною датою заснування курорту Трускавець вважається 1827 рік. Саме тоді тут було збудоване приміщення для перших 8 ванн і почали проводитися ґрунтовні наукові дослідження про користь від лікування місцевими мінеральними водами.
У 1913 році за значні успіхи в розвитку лікувальної бази, курорт було нагороджено Великою золотою медаллю.
В 1950 році, Трускавець отримав статус міста, а в 1952 році - всесоюзного курорту. З того часу почалася розбудова міста та спорудження багатоповерхових санаторіїв.
Після проголошення незалежності України, почалися масштабні оновлення існуючих та відкриття нових відпочинковихТрускавець закладів, удосконалення інфраструктури міста. Особливої уваги заслуговує побудований в цей період санаторій «Арніка», який є філією ПАТ «Львівгаз». Він, завдяки своєму архітектурному стилю, став помітною окрасою міста.
Результатом високих досягнень курорту стало його прийняття до Міжнародної федерації термальних і кліматичних курортів.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbeac9 #140f10441 #020613191828