Українська (UK)Русский (RU)PolishPL

Санаторій Арніка запрошує! 

Запрошуємо на оздоровлення в санаторій «Арніка» м. Трускавець. Тут ви зможете не тільки духовновно відпочити від довготривалого важкого деприсивного карантину, а й оздоровитися чистим повітрям і чудотворною лікувальною водою «Нафтуся», яка окрім лікувальних властивостей для захворювання печінки, нирок, кишківника, залоз внутрішньої секреції має імуностимулюючу і протизапальну дію.

Турбуючись про безпеку своїх гостей cанаторій Арніка впроваджує спеціальні заходи згідно дотримання всіх санітарних вимог МОЗ.

Проживання та сервіс

Вартість одного ліжко-дня санаторно-курортної путівки в гривнях:

Категорії номерів Вартість з 10.02.2020
Двомісний стандарт 780
Двомісний стандарт + 800
Одномісний 950
Півлюкс (однокімнатний) 1360
Півлюкс (однокімнатний) 1850
"Люкс"(двокімнатний ) 1550
"Люкс"(двокімнатний )   2000

Додаткове місце (проживання) 1день (діти від 6 років та дорослі) -180 грн.
Додаткове місце (путівка) - 620 грн. з 10.02.2020 вартість становитиме 670 грн.

Туристичний збір 12 грн. за добу

Кожна людина має право на відпочинок. Трускавець – курорт, який чудово підходить для цього. Тут є все для тіла і душі: готелі і церкви, ресторани і дієтичні їдальні, санаторії і кінотеатри, нічні клуби і музеї, торгові комплекси і екскурсійні бюро, СПА центр і Палац культури.

Серед розмаїття всіляких закладів, видне місце займає санаторій «Арніка». Його без перебільшення можна назвати відпочинково-оздоровчим комплексом. Адже тут є і спальний корпус, і лікувальний, і їдальня.

Санаторій розрахований на 80 місць. До послуг відпочиваючих 52 номери, таких категорій:

  • Одномісний  -  13 номерів;
  • Двомісний  - 24 номера (10 номерів стандарт та 14 номерів стандарт+).
  • Однокімнатний "Напів-люкс"- 8 номерів;
  • Двокімнатний "Люкс" -  7 номерів;

 Короткий опис:

 

Одномісний  - загальна площа 20 м.кв.: односпальне ліжко з висувним збільшенням спального місця, меблева стінка, телевізор, холодильник, телефон, безкоштовний WI-FI доступ до Інтернету, електрочайник, столовий сервіз, душ, умивальник, унітаз, кількість рушників - 2 на 1 чол., балкон.

Двомісний  - загальна площа 25 м.кв.: 2 односпальні ліжка з висувним збільшенням спального місця, меблева стінка, телевізор, холодильник, телефон, безкоштовний WI-FI доступ до Інтернету, електрочайник, столовий сервіз, душ, умивальник, унітаз, кількість рушників - 2 на 1 чол., балкон.

Однокімнатний "Напів-люкс"- загальна площа 30 м. кв.: двоспальне ліжко, м'яка частина, меблева стінка, килимове покриття, телевізор, холодильник, телефон, безкоштовний WI-FI доступ до Інтернету, електрочайник, праска, столовий сервіз, ванна (душова кабіна), умивальник, унітаз, кількість рушників - 3 на 1 чол., балкон.

Двокімнатний "Люкс" - загальна площа 50 м.кв.: двоспальне ліжко, м'яка частина, меблева стінка килимове покриття, телевізор у кожній кімнаті, холодильник, телефон, безкоштовний WI-FI доступ до Інтернету, електрочайник, праска, стаціонарний фен, столовий сервіз, ванна кімната, умивальник, унітаз, кількість рушників - 3 на 1 чол., балкон. 

Санаторій «Арніка» забезпечує відпочиваючим цілодобову подачу води, незалежно від ситуації з водопостачанням у місті. Опалення закладу автономне – від власної котельні з сучасним обладнанням Viessmann. 

Неподалік від санаторію знаходиться сучасний СПА центр, в якому можна відвідувати тренажерний зал, сауну та басейни.

Культурна програма розрахована на відвідини кінотеатрів, проведення вечорів відпочинку, огляду концертних програм в палацах культури міста.

Сімейне дозвілля можна проводити в місцевому парку, затишних кав’ярнях або торгових гіпермаркетах.

Екскурсійні бюро пропонують цікаві туристичні подорожі в Карпати, місцеві заповідники, монастирі, прикарпатські села, до Львова і навіть у Європейські країни.

Санаторій «Арніка» - експерт з надання послуг відпочиваючим. Двадцятирічний досвід роботи вселяє довіру і впевненість в серця людей. Завітавши в «Арніку», Ви не будете розчаровані.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbeac9 #140f10441 #020613191828