Українська (UK)Русский (RU)PolishPL

Санаторій Арніка запрошує! 

Запрошуємо на оздоровлення в санаторій «Арніка» м. Трускавець. Тут ви зможете не тільки духовновно відпочити від довготривалого важкого деприсивного карантину, а й оздоровитися чистим повітрям і чудотворною лікувальною водою «Нафтуся», яка окрім лікувальних властивостей для захворювання печінки, нирок, кишківника, залоз внутрішньої секреції має імуностимулюючу і протизапальну дію.

Турбуючись про безпеку своїх гостей cанаторій Арніка впроваджує спеціальні заходи згідно дотримання всіх санітарних вимог МОЗ.

Харчування в санаторії Арніка

Харчування санаторій АрнікаЗа даними ВООЗ, самопочуття людини на 60% залежить від  її способу життя, а отже й від того, що вона їсть. Якщо в домашніх умовах більшість людей не дуже старанно дбає про свій харчовий раціон, то їдучи на відпочинок до санаторію, вони заздалегідь налаштовують себе на збалансоване дієтичне харчування.

Дієтотерапія відіграє важливу роль у лікуванні - вона підсилює його ефективність. Багато років тому назад, загально відомий Гіппократ сказав: «Наші харчові речовини повинні бути лікувальними засобами, а наші лікувальні засоби повинні бути харчовими речовинами».

Лікувальні дієти – невід`ємна частина лікувального процесу в усіх санаторіях бальнеологічного курорту Трускавець. Це вирішення проблем із зайвою вагою, нормалізація кров’яного тиску, зниження холестерину, перемога над втомою, попередження всіх захворювань.

Санаторій «Арніка» не є виключенням з правила. Тут функціонує затишна і простора їдальня на 80 місць,Харчування санаторій Арніка 3-разове харчування в якій здійснюється за системою попередніх замовлень, відповідно до дієтичних столів.

Дієтичні страви, приготовлені місцевими професійними кухарями, забезпечують організм людини необхідною кількістю білків, жирів, вуглеводів, мікроелементів та вітамінів. Важливе значення має не тільки корисна їжа, яка пропонується в санаторії, але й дотримання режиму її прийому, який підсилює дію терапевтичних процедур та приймання мін. вод.

Харчування санаторій АрнікаЯкщо відпочиваючим не смакує дієтичне меню, вони можуть харчуватися відповідно до загальних дієт призначених лікарем. Ці дієти відповідають стану здоров`я кожної людини, а їх дотримання контролюється в їдальні санаторію.  

Зрештою, що їсти і чого не їсти — особистий вибір кожної людини. Але роблячи його, потрібно пам’ятати: це не просто вибір між смачним чи несмачним. Це шлях до здоров’я — або до хвороби. Адже ми є тим, що ми їмо.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbeac9 #140f10441 #020613191828